Červen 2009

Melina Kanakaredes

30. června 2009 v 18:49 kriminálka New York
Povolání: Herečka, zpěvačka
Věk: 42
Datum narození: 23. 04. 1967
Místo narození: Akron, Ohio, USA
Znamení: Býk

Melina Kanakaredes pochází z rodiny řeckých přistěhovalců. S herectvím začala již v osmi letech divadelní hrou "Tom Sawyer". Na Ohio State University studovala hudbu, tanec a divadlo. Později přestoupila na Point Park College v Pittsburghu, kde nedávno obdržela i čestný doktorát. S čerstvým diplomem se přestěhovala do New Yorku, kde si plní své herecké sny na divadelních jevištích. Ve volném čase ráda čte, plave, cestuje (hlavně do Řecka) a poslouchá Jamese Taylora. Narodila se a vyrůstala v Akronu, Ohio. Nyní se svým mužem žije v Los Angeles. Má dvě dcery.

Hrála postavu doktorky Sydney Hansen v pěti řadách oblíbeného televizního seriálu "Providence". Na televizní obrazovce se objevila i v dalších seriálech: "New York News", "Leaving L.A.", "NYPD Blue", "The Practice" a "Oz". Za roli v televizním dramatu televize CBS "Guiding Light" byla dvakrát nominována na cenu Emmy. Filmové role ztvárnila v "Into the Fire", "Rounders", "Dangerous Beauty", "The Long Kiss Goodnight" a "15 Minutes".
6.září si vzala Petera Constatinidesa, šéfa restaurace a má s nim dvě dcery: Zoe (nar. 23.března 2000) a Karunu Elen (nar. 25. ledna 2003). Melina a její manžel vlastní restaurace v Columbii a na předměstí Powell v Ohiu

Zahrála si také jako detektivka v seriálu "CSI New York" pod jménem Stella Bonasera. Detektivka Stella Bonasera je napůl Řekyně,napůl Italka a celá New Yorčanka.Říká její mysl a nehodlá to měnit.Stelly nepřekonatelná touha objevit odpovědi na oběti násilného zločinu ji přivedou k částem otázek o její vlastní minulosti.Stella je sirotek, který žije tvrdým životem systému.Všechno co zná z Řecké kultury, jazyka a společenství se naučila z knihy.Její rodiče a zámezí zůstává záhadou.Stellina krutá samostatnost a neohrožený charakter ji vede ke spojení s New Yorským policejním oddělením.Nejvíce vzhlíží jako ke kolegovi na sochu svobodu,ženu stojící vysoko s hlavou hrdě vztyčenou vzhůru.Tyto vlastnosti dále s její inteligencí,drzostí a odhodlaností jí získaly vyhledávané místo v CSI po boku Maca Taylora.


Videjko s Donem:-)

30. června 2009 v 15:54 Videa

Parádní videa:-)

30. června 2009 v 11:22 Videa

CSI:NY-Flack and Angell...krásné, ale strašně smutné:'-(

CSI:Miami..Tak tohle nemá chybu:-D

CSI:NY-njn Don a Lindsay, co dodat?:-P

Gary Sinise

30. června 2009 v 10:34 kriminálka New York
Povolání: Herec, režisér, hudebník, producent
Věk: 54
Datum narození: 17. 03. 1955
Místo narození: Blue Island, Illinois, USA
Znamení: Ryby
Výška: 175 cm
Člen skupiny: Lt. Dan Band

Gary Alan Sinise byl nominován na Oscara za své ztvárnění plukovníka Dana, kterého hrál po boku Toma Hankse v Oskarem oceněném filmu Forrest Gump. Vedle Toma Hankse hrál také v "Apollo 13", vedle Mela Gibsona ve filmu Ransom a v psychologickém thrilleru DePalmy Snake Eyes. Dále hrál ve sci-fi thrilleru Imposter v Reindeer Games Johna Frankenheimera, v Mission to Mars DePalmy a The Green Mile Franka Darabona.

Sinise režíroval a koprodukoval adaptaci Steinbeckova románu Of Mice and Men , kde hrál vedle Johna Malkovichea a také režíroval Miles from Home, v kterém hrál Malkovich, Richard Gere, Kevin Anderson a Helen Hunt.

Ve věku 18 let se Sinise stal spoluzakladatelem slavného Steppenwolf Theater Company v Chicagu, kde pracoval jako umělecký vedoucí sedm let. Od té doby zaznamenal úspěchy na jevištích po celém světě, například na Broadwayi ve hře One Flew Over the Cukoo`s Nest a The Grapes of Wrath.

Od r. 1981 je žanatý sherečkou Moirou Harris, s níž má 3 děti: Sophiu Anu (1988), McCanna Anthonyho (1990) a Ellu Jane (1992). Gary Sinise si také zahrál třeba v CSI New York jako detektiv Mac Taylor.




Carmine Giovinazzo

30. června 2009 v 9:03 kriminálka New York
Povolání: herec
Věk: 35
Datum narození: 24. 08. 1973
Místo narození: Staten Island, New York, USA
Znamení: Panna


Carmine Giovinazzo se narodil v rodině policistů a má italsko-norsko-britsko-americký původ. V dětství byl vášnivým sportovcem a věnoval se mnoha sportům - baseball a pozemní hokej u něj však vedly. V roce 1991 promoval na Port Richmond High School. Chtěl se stát profesionálním baseballovým hráčem, ale vážné zranění jeho plány překazilo a tak se za podpory jeho rodiny stal hercem.

Carmine má tetování na pravém rameni. Ve svém volném čase hraje na kytaru, píše písničky a básničky. Taky rád maluje - hlavně olejomalba a jeden z jeho obrazů se dokonce objevil v jedné epizodě CSI: NY (Tri-Borough). Momentálně žije v LA.



Tuhle fotku fakt žeru:-*


Narozeniny:-)

30. června 2009 v 6:28 My diary
Tak dneska konečně devatenáct:-). Prý už su strašně stará, tak teda nevím, jaká budu, až mě bude třicet:-D. Takže se mějte a všem přeju krásný den:-)

To byl den...

29. června 2009 v 20:59 My diary
To byl zase dneska den...Člověk aby se rozčtvrtil, aby všechno stíhal...Nesnáším zařizování a organizování a přitom zařizuju a organizuju:-D. Jinak zkouším pomalu dodělávat blog, snad zítra už přibudou nějaká videa:-). Celý den poslouchám Jordin Sparks-Battlefield a už mě z toho pěkně hrabe:-D. No nic, asi se půjdu podívat ještě na CSI:Miami:-)...Kdybyste přišli na můj blog, nechte tu prosím nějaký komentář, ať vím, že jsem blog nedělala jen pro sebe. Díky moc a zatím paa:-*

Emmanuelle Vaugier

29. června 2009 v 20:52 kriminálka New York
Povolání: Herečka, Modelka
Věk: 33
Datum narození: 23. 06. 1976
Místo narození: Vancouver, Britská Kolumbie, Kanada
Znamení: Rak
Výška: 173 cm

Narodila se 23.6.1976 ve Vancouveru v Britské Kolumbii, vyrůstala ve francouzsky mluvící katolické domácnosti. Absolvovala dívčí soukromou školu a mluví plynně fracozsky.
Povoláním je herečka a modelka. Z významných seriálových obsazení lze jmenova např. CSI NY (detektiv Angell, která je na konci páté série smrtelně postřelena), Dva a půl chlapa, Smallville a Painkiller Jane. Hostovala v seriálech Veronica Mars, Supernatural, THe Outer LImits, Higher Ground, Andromeda, Monk a Charmed.
Objevila se i ve filmech, jako například SawII a Saw IV, Unearthed, 40 dní a 40 nocí, Blond and Blonder, Far Cry, Hysteria, Dollan's Cadillac a Black Widdow.
Také se objevila ve hře House of The Death: Dead Aim a v Need for Speed: Carbon.


Eddie Cahill

29. června 2009 v 20:12 kriminálka New York
Povolání: herec
Věk: 31
Datum narození: 15. 01. 1978
Místo narození: New York City, New York, USA
Znamení: Kozoroh

Eddie Cahill je známý především jako Tag Jones, partnera Rachel z veleúspěšného seriálu Přátelé. Menší role si zahrál i v seriálech Sex ve městě, Dawsonův svět, či Charmed, přičemž svůj herecký debut si odbyl roku 2004 v celovečerním snímku Miracle o vítězství amerického hokejového družstva na zimní olympiádě v roce 1980. Sehrál v něm postavu brankáře Jima Craiga, který byl v dětství jedním z jeho největších hrdinů. Eddie zbožňuje hokej a fandí New York Rangers. V roce 2001 byl v hlasování na E! Entertainment označen za jednoho z nejvýraznějších talentů novodobé americké kinematografie. Nejvíce se asi dostal do popředí rolí detektiva Donalda "Dona" Flacka v CSI New York. Zazářil také v minisérii Glory Days (známou taky pod jménem Demontown) po boku Poppy Montgomery. Účinkoval také ve filmu Lords of Dogtown a příští rok do kin zamíří jeho nový film \'This is not a test\', ve kterém hraje po boku Carmine Giovianazza (Danny Messer z CSI:NY) a také snímek \'The Narrows\' se Sophií Bush a Kevinem Zegersem v hlavních rolích. Současně stíhá natáčet už čtvrtou sérii kriminálního seriálu CSI: New York. Má dvě sestry, je napůl Ital, napůl Ir a už několik let žije s o osm let starší přítelkyní Nikki Uberti.

No není kráááásný?:-*




Frank Tripp

29. června 2009 v 15:15 CSI:Miami
Seržant Frank Tripp je je detektiv z oddělení vražd v Miami - Dade. Často provází Horatiův tým a se všemi má dobré vztah, zejména s Calleigh Duquesne.
Pochází z Texasu. Jako dítě chtěl být hasičem, ale po nehodě, kterou odnesla jeho noha se zhlédl v trestné činnosti. (Samozřejmě v potírání trestné činnosti.) K policii nastoupil rovnou ze školy, později byl převelen na MDPD. V šesté sérii je řečeno, že byl povýšen na seržanta. Velmi dobře zná soudní postupy a respektuje výkony a výsledky celého týmu.



Natalia Boa Vista

29. června 2009 v 15:08 CSI:Miami
Natalia byla obětí násilného znásilňování od jejího vlastního muže Nicka Downsenda. Její společnost pro týrané ženy pomohla CSI týmu vyšetřit nejednu vraždu, při které zabil muž svou manželku. Natalia je latinsko-americká specialistka na DNA, přidělená většinou jen na nevyřešitelné případy, které jsou pouze jejím krytím. Na konci čtvrté řady se totiž dozvíme, že Natalia je špion FBI, která má poskytovat informace z laboratoře a získávat důkazy proti Horatiovi a jeho týmu. Ale když se jí spolupracovníci na to zeptají, říká, že to dělá jen proto, aby Miami Dad Crime Lab vypadala v dobrém světle. Později se však zjistí, že negativní informace z laboratoře poskytovala jina osoba-Monica West.


Ryan Wolfe

29. června 2009 v 14:40 CSI:Miami
Ryan Wolfe je mladý, hezký, trochu namyšlený chemik. Občas je arogantní. Ze začátku se neměl rád s Ericem Delkem, ale potom, co Ryanovi střelili hřebík do oka nastřelovačkou a Eric Delko mu pomohl, se z nich stali kamarádi. Ryan jednou pozval na rande Natalii Boa Vistu, aby naštval Erica. Horatio Caine mu říká "Pane Wolfe", ale ostatní mu říkají Ryane. Ryan má vtipné hlášky. Trpí OCD. Začínal jako strážník, ale potom, co umřel Tim Sppedle, si ho Horatio Caine všiml a vybral si ho pro jeho preciznost a odpovědnost se zbraní. Ryan se chce stát magistrem v genetice.


Eric Delko

29. června 2009 v 14:31 CSI:Miami
Eric Delko,kriminalista každým coulem. Je expert na potápění. Měl sestru Marisol,která byla manželkou Horatia Caina (i když krátce) a prodělala rakovinu. Eric měl málem potíže, jelikož jí proti bolestem platil trávu. Marisol zabil člověk z Mala Noche. Eric a Horatio se za ním vydali do nezákonně do Brazílie, pomstít se. Eric měl štěstí v neštěstí, neboť málem zemřel při přestřelce, kdy ho střelili do hlavy. Ač se velice rychle zotavil nepamatuje si tak rok života,ani smrt Marisol. Později se mu paměť vrací a v sedmé řadě se dává konečně dohromady se svou kolegyní Calleigh. Na konci sedmé řady pomáhá svému ruskému otci utéct, dostává se do přestřelky, ale ujíždí. Po několika kilometrech kriminalisté auto nachází, ale Eric v něm není.


Calleigh Duquesne

29. června 2009 v 13:59 CSI:Miami
Calleigh se specializuje na balistiku, má diplom z fyziky, mluví plynule španělsky. Calleigh je krásná a okouzlující žena, která se v týmu specializuje na balistiku. Calleighini rodiče byli oba alkoholici. Otec je veřejný obhájce. Calleigh měla románek s Johnem Hagenem a s Jakem Berklym. V sedmé řadě se dá konečně dohromady s jejím kolegou - Ericem Delkem. V posledním díle sedmé řady však v přestřelce střílí na ujíždějící auto, které řídí Eric se svým otcem. Po několika kilometrech kriminalisté auto nacházejí, ale Eric, který je nejspíš zraněný, zmizí.


Horatio Caine

29. června 2009 v 13:23 CSI:Miami
Horatio Caine je vedoucí kriminalistické laboratoře v Miami-Dade, bývalý detektiv NYPD (New York Police Dept) kriminálního okrsku, forenzní analytik a bývalý důstojník pyrotechniky. O Horátiovi je známo, že se velmi oddaně snaží chránit svůj tým, často chodí pomáhat ostatním v týmu dle potřeby. Horatio byl krátce ženatý se setrou Erica Delka, Marisol; manželství skončilo, když byla zavražděna sniperem z Mala Noche. V šesté sezóne vyšlo najevo, že Horatio má šestnáctiletého synu jménem Kyle (z aférky, když ještě pracoval v utajení, pod jménem John Walden). Horatio používá techniku "zůstat v klidu" v konfrontaci s obětmi, vrahy, atd. Horatio obvykle nosí černý oblek (i přes silná miamská vedra) a černé sluneční brýle.


Adam Ross

29. června 2009 v 12:17 CSI:NY
Adam Ross je laboratorní technik pracující v newyorské kriminálce. Poprvé se v CSI:NY objevil ve 2. řadě, aby vypomohl s audio nahrávkou. Pochází z Phoenixu, když byl malý, otec ho často bil. V poslední episodě třetí řady jsou společně s Dannymm Messerem vězněni ve skladišti. Také má být propuštěn kvůli škrtům v rozpočtu, ale jeho kolegové se vzdají dovolené, aby mohl zůstat.


Sid Hammerback

29. června 2009 v 12:05 CSI:NY
Hammerback je newyorský soudní lékař, k jehož výrazným zvykům patří například rozmáchlá gesta se zvláštními brýlemi nebo poznámky k různým tématům týkajících se smrti, jako nekrofilie, apod.
Nastoupil místo Sheldona Hawkese, který se odstěhoval z márnice do terénu.
V páté řadě téměř zemře znovu, tentokrát při dlouhodobém styku s obětí, která zemřela na otravu radiací. Po důsledné léčbě v nemocnici je však v pořádku a na konci epizody ho navštíví několik přátel a spolupracovníků.


Sheldon Hawkes

29. června 2009 v 11:59 CSI:NY
Jako soudní lékař a ohledávač mrtvol se nejlépe cítí ve vykachličkovaném sále nasáklém smrtí. Narodil se a vyrůstal v Harlemu jako zázračné dítě. Ve čtyřiadvaceti letech opustil školu s čerstvým diplomem a ještě bez zkušeností se okamžitě pustil do toho, po čem celý život toužil - do zachraňování lidských životů. O dva roky později však opouští prostředí nemocnic a operačních sálů, aby se uchýlil do bezpečí kanceláře lékaře kriminalisty.


Jessica Angell

29. června 2009 v 11:49 CSI:NY
Byla detektiv na oddělení vražd CSI, poprvé se objevuje po vraždě Aiden Burn.
Má 4 starší bratry a otec je seržant.
Pravidelně se začala objevovat ve třetí sérii, na začátku si ji dobíral Danny se Sheldonem.
Později se v několika epizodách ukázal její vztah s Donem Flackem. Po polibku v páté sérii už potom nebylo pochyb a v 5x21 nakonec byla zajímavá postelová scéna. Původně byla napsaná jako Jennifer Angell, ale asi v půlce 4. série jí Don začal říkat Jess a i v posledním díle páté série je v novinových titulcích Jessica.
Jak už bylo zmíněno, v páté sérii propuká její vztah s Donem, ale zároveň tam končí. V 5x25 najede do restaurace, kde zrovna stojí a volá Flackovi, kamion a ona je postřelena. Zranění podlehne a umírá v nemocnici.



Lindsay Monroe

29. června 2009 v 11:31 CSI:NY
Lindsay Monroe je nováček, ale do týmu rychle zapadla (a dokonce si získala něčí srdce). Pochází z Montany, kde tři roky roky pracovala v laboratoři, než jí došlo, že práce v New Yorku by jí uspokojovala víc. Zhruba v polovině třetí řady byla uštknuta kobrou. Existoval k tomu jeden jediný důvod - na chvíli stáhnout Lindsay z obrazovky a nechat její těhotnou představitelku Annu Belknap porodit. V páté řadě Lindsay otěhotní a budou mít s Dannym holčičku Lucy.