Prosinec 2009

Pour Féliciter 2010

31. prosince 2009 v 16:11 | Patty |  My diary
A je to tady, rok se s rokem sešel a celkově za osm hodin už nebudeme psát 2009, nýbrž 2010. Jak já vidím rok 2009? V první řadě zlomový, dokončila jsem střední školu, zdárně složila maturitu a od září je ze mě studentka VŠ. V osobním životě se toho moc nezměnilo, spíš všechno zůstalo při starém. A taky se musím přiznat, že tenhle rok strašně utekl, já nevím, ale mě přijde, že jsem teprve nedávno oslavovala Silvestr a dnes ho máme zase :)

Co popřát do Nového roku? Především hodně štěstí, zdraví, úspěchů, a to jak ve škole, tak i v osobním životě :) Dále aby rok 2010 byl pro Vás ve všech směrech lepší a vydařenější než tento :)

PS: taky přeju, aby vaše zítřejší ráno a celý den nebyl po dnešní noci moc krušný :)
Bonne Année!
Patty

Miminko :)

30. prosince 2009 v 19:25 | Patty |  My graphic
Po dlouhém váhání, zda sem tenhle článek dát, či nedát, jsem se rozhodla, že dám :) Za a) nevím co zveřejňovat a za b) mě prostě nic nenapadá :D Není to nic extra, ale snažila jsem se a trvalo mi to celkově tři dny :) Obrázek jsem kreslila podle jedné holčiny z deviantartu a musím říct, že jí patří má velká poklona..ten můj se jí nepodobá ani trochu... Nemusíte komentovat, tenhle článek, je tu jen proto, aby se tu vůbec něco objevilo kromě videí z youtube (ale komentář by určitě moc potěšil :))
plné rozlišení tady :)

Westlife - What About Now

30. prosince 2009 v 16:22 | Patty |  Music
Po dlouhé době přináším písničku pro tento týden :) Tentokrát u mě vyhráli Westlife se skvělým songem What About Now (který původně nazpívala skupina Daughtry). Já tuhle skladbu považuju za hodně zdařilou a všem to ve videoklipu taaak strašně moc sluší :) Příjemný poslech :)


CSI:NY - 6x13 promo pictures

28. prosince 2009 v 21:00 | Patty |  Fotečky
Tak po dlouhé době přináším nové promo fotečky, tentokrát ke 13. dílu šesté řady s názvem Flag on the Play :)

A pro všechny fanoušky mám "neověřenou", ale myslím si, že pravdivou novinku, kterou mi sdělila Laďka-j :) Eddie Cahill as Don Flack je novopečeným otcem :) Takže pokud je to pravda, což dokazuje fotka, na které je se svou těhotnou přítelkyní Nikki (ta tu byla zveřejněna nedávno), tak jim tímhle moc gratuluju :)

Gossip Girl - Chuck and Blair

25. prosince 2009 v 19:07 | Patty |  My graphic
Tak, jelikož jsem straaašně líný člověk a nechtějí se mi psát žádný články, (protože se mi jako ale fakt nechce vůbec nic:D), tak sem přidávám wall s jednou z mých nejoblíbenějších seriálových dvojic :) Chucka Basse a Blair Waldorf :)

Jinak absolutně netuším, co budu přidávat dál :D No snad se něčeho dočkáte :)
plné rozlišení zde =)

Krásné a veselé Vánoce...=)

23. prosince 2009 v 22:01 | Patty |  My diary
Zdravím lidičky :) Tak už zítra v tuhle dobu budeme sedět s rozbalenými dárky a užívat si pohodu s rodinou při nějaké vánoční pohádce :) Já se nesmírně na zítra těším, hlavně na tu kouzelnou atmosféru, rodinnou večeři, pohodu, klid a lásku :)

Tímto bych Vám chtěla popřát krásné vánoční svátky, plné klidu, něhy, pohody a splněných přání :)

PS: nemohla jsem odolat a musela jsem Vám vytvořit takové malé přáníčka (ty najdete v celém článku) :) Dalo mi to dost práce, ale doufám, že se budou alespoň trošičku líbit :) Mám Vás moc ráda, protože jste to vy, kvůli kterým bloček mám a těší mě na něj přidávat další články :) Tímto děkuju a přeji ještě jednou krásné svátky :)

Vánoce, Vánoce přicházejí =)

21. prosince 2009 v 19:15 | Patty |  My diary
Trefný název, že? :) Ani se nebudu ptát, jestli jste vánočně naladění, protože určitě jo :) Jak už jste si mohli všimnout, změnila jsem design..Je dělaný trošku narychlo a vůbec nejsem spokojená, ale tak pořád lepší něco, než nic :) Snažila jsem se tam nějak zakomponovat oba mé oblíbené seriály, což splnilo svůj účel asi tak napůl.. Hrozně moc se mi líbil ten obrázek s Boothem a Parkerem a díky tomu vévodí dessu hlavně Bones :) A samozřejmě tam nemohl chybět Flangell, to jsem si doopravdy nemohla odpustit :)

Dneska jsem taky zkoukla poslední, tolik opěvovaný, vánoční díl CSI:NY (6x11 - Second Chances) a musím říct, že se mi moc líbil :) Hlavně ten konec byl neuvěřitelně krásně udělaný. A jak jsem tady psala, že by to Flackovi s tou ženskou neuvěřitelně slušelo, tak asi ani moc ne :) Ono detektiv a vražedkyně nejdou moc dohromady :D

PS: nemůžu odolat a musím sem dát konec toho dílu :) objetí Smacked, naši slavní detektivové alias elfové a úúúžasná písnička od Train (btw ta mi tu hraje od rána furt =))Multifandom - Last Christmas

20. prosince 2009 v 9:45 | Patty |  Videa
Ahojte, lidičky :) Dneska ráno jsem zkoukla video, které mě navodilo hned tu pravou vánoční atmosféru :) a jelikož nejsem sobec, hned vám ho sem dávám :)

Myslím, že určitě stojí za zhlédnutí, protože si každý přijde na své, jsou tu seriály od CSI:NY přes House, Friends, Veronica Mars, až po Bones a také tu najdete i Harryho Pottera :)

konec řečí, koukněte se sami :)


Barack Obama

18. prosince 2009 v 19:54 | Patty |  My graphic
Tak, po dlouhé době jsem se pustila do dalšího wallpaperu, s kterým jsem docela, v rámci možností spokojená :) Po shlédnutí nového klipu Bon Jovi jsem se rozhodla pro Baracka Obamu. Tenhle člověk je mi strašně sympatický. Přijde mi, že se na nic nehraje, že má srdce otevřené a nějak z něj srší optimistus a otevřenost. Vážím si ho, opravdu moc, myslím, že by měl být vzorem všem politikům.

Možná máte jiný názor, možná Obamu nemáte rádi, proto bych byla ráda, kdybyste do komentíku napsali, jaký k němu máte postoj :) Děkuju :)
plná velikost zde =)

CSI:NY Second Chances - 6x11

18. prosince 2009 v 18:18 | Patty |  Fotečky
Zlatííčka, jsem zpátky :) Teda nevím, na jak dlouho, ale už tohle je úspěch :) Hned vám sem dávám další fotky z jedenáctého dílu šesté řady, protože se na tenhle díl hodně těším a ty fotky vypadají tak skvěle :)

Teď jdu dohnat to, co jsem tak dlouho zanedbávala - komentáře k vaším článkům :)

One Republic - All The Right Moves

15. prosince 2009 v 18:18 | Patty |  Music
Tak, po dlouhé době se hlásím :) V první řadě se chci omluvit.. Nechodím na blogy, nic nepřidávám..Ne, že bych nechtěla, ale mám totálně zblblý notebook, takže jsem šťastná, že se vůbec přihlásím na facebook, icq a mail a tím to končí..Jakmile zkusím něco ve photofiltru, nebo jdu na nějakou jinou stránku, sekne se a nic nejde.

Úplně nejlepší je, když jste na ICQ uprostřed konverzace a notebook se vám vypne a už nenaběhne..To je naprosto super..Grrr :-/

Takže pokud budete tak hodní a vydržíte to se mnou, já se budu snažit, aby sem šlo něco přidat, už mám nachystaných pár fotek, takže až se konečně umoudří, hned je sem dám.. Pokud ne, klidně si mě z SB smažte, nebudu vám to mít za zlé a vůbec se nebudu divit...

Pokud jste si to přečetli až po sem, děkuju :) a na závěr přidávám úžasnou písničku se skvělým videoklipem - One Republic "All The Right Moves" :)


CSI:NY 6x11 "Second Chances"

11. prosince 2009 v 17:51 | Patty |  Videa
Takže, jak už asi víte, jedenáctý díl šesté řady CSI:New York bude hlavně o Vánocích. V tomhle díle se také setkáme s dvěma hostujícími herečkami - Kim Kardashian a Vanessou Minnillo a v neposlední řadě také se skupinou Train.

Na tenhle díl se hodně těším :) Za prvé se mi líbí Smacked-hlavně objetí na konci videa (které je taak roztomilé), za druhé dvojice Flack x Kim ( i když je mi jasné, že z toho asi nic nebude :D ) a za třetí naši milí detektivové v santovských čapkách :)

Ani mi tohle video nepřijde jako promo..opravdu stojí za zhlédnutí :)CSI:NY 6x11

11. prosince 2009 v 14:48 | Patty |  Fotečky
malinká ochutnávka dvou obrázků, jedenáctého - vánočního dílu šesté řady :) zatím jsou obrázky v hrozné kvalitě, ale když mě se taaak moc líbily, že jsem neodolala a musela je sem dát :)
Důležité info + video s Flackem

6. prosince 2009 v 20:11 | Patty |  My diary
Ahojte lidičky. V první řadě se chci omluvit za nečinnost. Ve škole je toho moc a popravdě, já už mám všeho plné zuby..Už na to nemám nervy, na žádné učení, prostě na nic..Vím, že je to vůči vám, kteří chodíte na můj blog hnusné, ale já se poslední dobou vzmohu pouze na to, abych sem přidala nějaké video...

Opravdu moc se omlouvám a zároveň dodávám, že tento týden je zápočtový, takže tady asi nic nepřibyde. Je mi jasné, že už ani nemáte chuť sem chodit a já se nedivím..Všem, kteří sem ještě chodí a komentují, moc děkuju a vážím si toho...

Tak to by bylo asi všechno, jen možná poznámka, že konečně Flack dostal v osmém dílu šesté řady rozum a dal se dohromady. Moc se mi líbil rozhovor mezi ním a Macem. A taky je konečně oholený :) Kdo neviděl, může se kuknout na videjko, které dávám pod článek :)


Ashley Greene

4. prosince 2009 v 19:34 | Patty |  My graphic
tak zase nějaký wall :) tentokrát s Ashley Greene (Alice Cullen)..byla jsem minulý týden v kině na New Moon a odtud inspirace :) a New Moon? jedno velké zklamání, alespoň pro mě... pár scén výborných - sídlo Volturiových, Cullenových a vlci-teda hlavně Jacob :), ale zbytek byla ztráta času...
plné rozlišení zde :-)

Flangell - Tears of an Angel

3. prosince 2009 v 20:30 | Patty |  Videa
Taak po dlouhé době se zase hlásím :) Ve škole je to šílené, sype se to na mě ze všech stran, už si přeju, aby bylo 18. prosince, nebo ještě lépe únor - to už bude po zkouškách..

Po dlouhé době jsem si vzpomněla na tohle videjko, které je naprosto úžasné, tenhle song miluju a normálně u něj brečím jak želva :)