Duben 2010

CSI:NY - 6x23 (promo photos) - finale

27. dubna 2010 v 19:39 | Patty |  Fotečky
Jakmile jsem viděla tyhle fotečky, tak jsem věděla, že tu nemůžou chybět :)
posuďte sami :) myslím, že se máme na co těšit :)
http://csi-4ever.blog.cz

Otec & syn

24. dubna 2010 v 8:59 | Patty |  Videa
Pravděpodobně to vůbec nepatří k seriálům, filmům a spol, ale myslím si, že tohle je jedno z nejúžasnějších a nejkrásnějších videí, které jsem kdy viděla a to bez legrace. Pokaždé, když to vidím, tak mám slzy v očích, protože je to neskutečně krásné. To pouto, láska, soudržnost.

Určitě stojí za to, udělat si v tomhle uspěchaném světě čtyři minuty volna a zkouknout tohle videjko.

K videu:
Syn se zeptal svého otce: "Tati, budeš se se mnou účastnit maratonu?" Otec i přes svou srdeční chorobu řekl: "Ano". Tak se postupně připojovali k různým maratonům a otec vždycky říkal: "Ano". Jeden den syn požádal svého otce, "Tati, pojďme spolu zkusit Ironman."

Otec i pro tentokrát řekl: "Ano".

Pro ty, kteří nevědí, je Ironman nejtěžší triatlon vůbec. Závod zahrnuje tři vytrvalostní události - 2,4 míle (3,86 km) plavání v oceánu, po kterém následuje 112 míle (180,2 km) jízdy na kole a končí 26,2 mil (42.195 km) maratónem podél pobřeží Big Island.

Otec a syn SPOLU úspěšně dokončili i nejtěžší triatlon na světě.


Po dlouhé době... & new video

3. dubna 2010 v 23:46 | Patty |  My diary
Zdravím zlatíčka, po strašně dlouhé době, já vím...Měla bych se asi omluvit, ale myslím, že to nemá cenu, neboť se omlouvám pokaždé, co píšu nějaký článek :) jsem prostě hrozná, já vím, ale už mě asi nezměníte ;D

Jsem tu jen na skok, abyste viděli, že ještě žiju a přináším vám mé nové video :)
K videjku - použila jsem smutné scény z mých oblíbených seriálů (CSI:NY, CSI:Miami, The Mentalist, Greys Anatomy, Glee, Life, Bones). To jen tak pro představu, které seriály se mi líbí ;)

PS: VESELÉ VELIKONOCE!!!