Červenec 2010

CBS Summer Press Tour Party 2010 - CSI:NY

30. července 2010 v 21:18 | Patty
Naprosto nádherná fotečka ze CBS Summer Press Tour Party 2010 :) Bohužel už na ní chybí Stella, ale jak jsem říkala, nová herečka mi vůbec nevadí, ba naopak :)
http://csi-4ever.blog.cz

New design - Kate Walsh

30. července 2010 v 20:20 | Patty |  My graphic
Konečně jsem se k něčemu dokopala a je tu nový design :) Je s Kate Walsh (tahle dáma je v poslední době má velká závislost), neboť tenhle photoshoot je prostě bezkonkurenční. Jeden z nejlepších, jaký jsem kdy viděla :)

Doufám, že se bude líbit :)
http://csi-4ever.blog.cz
~Patty~

Stella Bonasera nezemře!

29. července 2010 v 11:33 | Patty |  News
http://csi-4ever.blog.cz
Jak jsem se dneska dozvěděla od holek a z internetu, Stella v seriálu nezemře! Podle slov režiséra by to pro tým byla velmi silná citová ztráta. "Chceme se se Stellou důstojně a úctivě rozloučit."

Diváci se při premiéře dílu (který se bude odehrávat několik měsíců po finále) dozví, že se Stella rozhodla přesunout do laboratoře v New Orleans, kde potřebují pomocnou ruku. Bude vlastně prakticky šéfkou jako Mac, ovšem ne v New Yorku, ale v New Orleans.

Místo po Stelle převezme, jak už víme, Sela Ward.

Pretty Little Liars

16. července 2010 v 10:34 | Patty |  Seriály
Jak jsem vám slíbila, přináším nějaké stručné info o mém oblíbeném seriálu :) Nyní jsou to Pretty Little Liars, seriál, který mě naprosto okouzlil a nemůžu se dočkat na další díly :)

INFO:

Drama stanice ABC na motivy stejnojmenné knižní série od Sary Shepardové.

Hlavními hrdinkami je několik přítelkyň, jejichž skupina se rozpadne po té, co jedna z nich (Alison) zmizí.

O rok později začnou zbylé slečny dostávat zvláštní zprávy od někoho, kdo se podepisuje jako "A" a vyhrožuje, že odhalí veškerá jejich tajemství, včetně těch, která jsou velmi stará a mohla o nich vědět jedině Alison. Je jejich podezření správné? Uvidíme...

Hlavní postavy:

Lucy Hale ... Aria Montgomery
Trojan Avery Bellisario ... Spencer Hastings
Ashley Benson ... Hanna Marin
Shay Mitchell ... Emily Fields
Sasha Pieterse ... Alison DiLaurentis
http://csi-4ever.blog.cz
Oficiální trailer:


Carmine Giovinazzo se oženil

14. července 2010 v 11:30 | Patty |  News
Podle mluvčího USMagazine si Carmine řekl své "ano" se svou dlouholetou přítelkyní minulou neděli v okruhu svých blízkých přátel v New Yorku. Tímto přeji novomanželům jen všechno nej :)

http://csi-4ever.blog.cz

Melina Kanakaredes opouští CSI:NY...

12. července 2010 v 22:20 | Patty |  News
Zpráva, kterou jsem se dneska dozvěděla od holek na Twitteru mě totálně dorazila :( A bohužel je to nyní jisté :( Melina Kanakaredes podle oficiálních zdrojů OPOUŠTÍ CSI:NY a v sedmé řadě se již nedočkáme postavy jménem Stella Bonasera :(

Pro mě, i když jsem ji nijak extra nemilovala, je to pořádný šok...Nevím, co dál psát, myslím, že tohle je naprosto výstižné...

EDIT:
A nyní už víme, kdo Stellu nahradí, bude to Sela Ward, kterou jsme mohli vidět jako exmanželku Dr. House.
http://csi-4ever.blog.czDon Flack & Sam Harris

7. července 2010 v 18:23 | Patty |  Fotečky
Taaakže, dnešní statistika? Nevím, nevím :D Ale smích mě od rána ještě nepřešel, takže je mi naprosto faaaaaajn :D A konečně jsem se dokopala k článku s CSI:NY :D

Speciálně jsou všechny fotky a video věnované Meggie (taylorova99) a to skrz její slova o Donově alkoholismu xD Sami všichni uznejte, že Don není žádný alkoholik (faaajn, možná ve třech dílech, ale to se nepočítá :D) Podle mě je to jeden z nejhezčích a nejmilejších dílů NY vůbec a Donovi to taaaaaak sluší xD
http://csi-4ever.blog.cz

Prázdniny & škola..

6. července 2010 v 10:13 | Patty |  My diary
Aaaachjo :( Všichni si už pomalu užívají začátek prázdnin a já zítra vyrážím do školy na zkoušku statistiky :( Jsem z toho pomalu vážně na nervy :D Vůůůbec, ale vůůůbec se mi tam nechce!!! Kdybych se aspoň donutila učit, ale neee..Včera jsem udělala wall do soutěže, dodělala slíbené video pro Týnku + video do CSI:NY collabu, prostě všechno, jen abych se nemusela na učení podívat :D Jsem děsná, já vím :D A nehorší na tom je, že se k tomu stejně budu muset dneska nějak dokopat  *that's really great* :(

Tak mě napadá, nemáte někdo nápady na nějaké video? Pomalu mi docházejí :D Ale to je jen taková vsuvka :D

Aww, to by bylo asi vše, jdu oběhnout sbénka a slibuju, že zítra snad zveřejním článek, který se bude týkat nějakého seriálu! :))

http://csi-4ever.blog.cz
Twilight - Eclipse

3. července 2010 v 8:41 | Patty |  My diary
Tak po vcelku (pro mě) zdařilé jedničce a absolutně nezdařilé dvojce, jsme se dočkali třetího pokračování "Twilight Saga". Včera jsem měla možnost zkouknout tenhle díl v kinech a... jsem z něj vážně NADŠENÁ. V žádném případě nejsem příznivcem Edwarda, ba naopak (neboť jsem přívržencem Jacoba :D), ale nyní mě příjemně překvapil a nebyl sám. Konečně jsem nemusela neustále poslouchat Bellino achání na úžasného Edwarda, dočkala jsem se parádních scén, u kterých jsem se dobře pobavila a také scén, u kterých jsem se přistihla, že jsem napnutá, jak to dopadne.

Myslím si, že "Eclipse" je nejzdařilejší po všech stránkách. Co se týká bojů, skvělého škorpení mezi Jacobem a Edwardem (a že mě to fakt bavilo :D:D:D), Charlieho hlášek, zaměření se na celou Cullenovic rodinku (kterou mám strašně moc ráda, především hlavně Alici :D), postavu Victorie (i když ta už se v minulém pokračování objevila) a v neposlední řadě také Volturiových.

Úplně nejprvnější plus jsem téhle části dala už přibližně před dvěma měsíci - a to za soundtrack. Muse mám hrozně ráda a myslím si, že je to zatím dostud nejlepší soundtrack k celému Twilight.

Po celém mém povídání můžu jenom doporučit, jak už příznivcům, tak i odpůrcům Stmívání, aby se na Eclipse podívali a byla bych hrozně ráda, kdyby zanechali komentář, protože mě váš názor doopravdy zajímá. Na závěr chci říct, že mě film tak okouzlil, že si ho v brzké době zopakuju znovu a stoprocentně se dočkáte i videa :D

Přeji příjemný sobotní den :)

Patty
Twilight - EclipsePo veeeelmi dlouhé době :)

2. července 2010 v 9:09 | Patty |  My diary
Zlatíčka, po dlouhé době jsem zde :) Sama se tomu divím, protože když jsem zde psala článek naposledy, tak jsem si říkala, že už se na blog asi nevratím.. Jenže i přes to všechno jsem zjistila, že mi blogaření chybí.. že každý den prolétávám všechny vaše blogy bez zanechání komentáře, abych nemusela aktualizovat blog.. Vím, zní to možná divně, ale je to tak..

Ono ani v poslední době moc nebyl čas - vysoká škola dává docela dost zabrat a když už jsem si našla nějakou minutu, tak jsem se pustila do videí (což je vážně jedna z mých velkých závislostí), wallpaperů, nebo si jen tak pustila nějaký ten seriál..

Před měsícem jsem psala, že už mě přestala bavit CSI:NY, což se zase změnilo a opět je mým nejoblíbenějším seriálem :) pár změn u mě v televizních seriálech ale nastalo :)) zamilovala jsem si The Vampire Diaries, The Mentalist, Castle, Grey's Anatomy, Glee, Doctor Who, Life, NCIS a v neposlední řadě také Beverly Hills 90210 (new) :)

Seriál, který všem můžu s chutí doporučit, a který se řadí na druhou příčku mého nejoblíbenějšího, je CASTLE :) pokud máte chuť se zasmát s praštěným spisovatelem Rickem a zároveň i vyšetřovat s úžasnou detektivkou Beckettovou, dále pozorovat, jak se spolu škorpí jak kočka s myší, určitě se kukněte :)) pokud by měl někdo zájem, přidám pod článek video, na které se můžete pro inspiraci kuknout :))

Celé moje povídání můžu shrnout do dvou slov - "vracím se" :) chci obměnit dess, znovu začít navštěvovat vaše blogy a začít psát komentáře! doufám, že i přes to všechno se na mě nezlobíte! mám vás ráda :))

Patty :)

a teď už slíbené videjko: