Srpen 2010

Aaaach jo :(

29. srpna 2010 v 21:53 | Patty |  My diary
csi-4ever.blog.cz
Tak jsem chtěla po dlouhé době napsat nějaký smysluplný článek o milionech věcech a pokazil se mi notebook..Tomu se vážně říká skvělé načasování. Jediné, za co se modlím je, aby se brzy opravil a nesmazal se mi celý hardisk, protože tam mám všechny seriály, videa, grafiku..Já vím, že jsem si to měla házet na externí disk, ale znáte to, ne? Času je přece dost a co můžu odložit na zítra, odložím na pozítří :(

Zejména mě hrozně štvou videa..Strašně moc nápadů, rozdělaných collabů s přáteli na YouTube a pif..Nic nemůžu dokončit. That's really great, seriously :(

VGS se ovšem toto nedotkne! Budu psát z počítače (který vážně nesnáším, protože se furt všechno seká), nicméně asi nebudou články a obíhání. Na všechny blogy se stejně podívám každý den přes mobil jako dosud, ale psát komentáře přes mobil je někdy na zabití :D

Tak jsem se vyvztekala, vypsala a můžu jít v klidu spát :D Jelikož mám přes tento víkend spánkový deficit (ono je totiž strašně skvělé, když dojdete domů o půl paté a o půl sedmé již vstávate na rodinnou snídani :D), určitě to půjde jako po másle :D

~Patty~

So Hypnotizing; [Supernatural, True Blood, TVD]

24. srpna 2010 v 12:41 | Patty |  Videa
Finally! Na tomhle videu jsem pracovala celé tři dny a díkybohu, Windows Movie Maker mě má docela rád, tudíž dneska jsem ho mohla dokončit! Bylo to komplikované, ale musím říct, že jsem spokojená, což se u mě nestává tak často.

Jsem totálně posedlá tuto písničkou a přistihla jsem se, že mě v hlavě nehraje nic jiného, než "You're so hypnotizing" :D

Použila jsem tři seriály - Supernatural, True Blood a The Vampire Diaries :) Popravdě sleduji pouze TVD a ze Supernatural and True Blood jsem viděla max pět dílů, ale do toho videa jsem je prostě použít musela všechny :D

prosím kuknětě v 720p - nejlepší rozlišení :)VGS - 1.kolo - zadání

22. srpna 2010 v 22:22 | Patty |  Others
http://csi-4ever.blog.cz
Původně jsem chtěla dát zadání prvního kola až v pondělí, ale jelikož jsem hrozně natěšená, tak ho zveřejním již dnes a tím tedy i uzavírám přihlášku do VGS. Celkem se přihlásilo devět lidí, za což jsem nesmírně ráda.

Kol bude celkově sedm, přičemž nebude nikdo vypadávat, ale každý bude dostávat body od 0-10. Tím bych vás chtěla poprosit, je to jenom hra a já vážně nejsem excelentní grafik, abyste na mě nebyli zlí za počet bodů, který vám přidělím. Každému se líbí něco jiného a já jsem na hodnocení sama, tudíž se jedná o mé "subjektivní" hodnocení.


"TV shows" Men

20. srpna 2010 v 17:11 | Patty |  Fotečky
Absolutně nevím, jak mě to napadlo, ale tenhle článek mi tu vážně chyběl :) Právě dělám na videu s Criminal Minds a čekám, než se mi zrenderuje, takže jsem se u psaní a hledání obrázků vážně pobavila :) THE BEST MEN pro mě :) Fakt nejde, aby je člověk neměl rád a odtud se vyvíjí i závislost na daném seriálu :) (btw, myslím, že se tu brzy objeví stejný článek, akorát ne s muži, ale ženami :))

Ian Somerhalder (Damon Salvatore - The Vampire Diaries)
Ian Somerhalder

Criminal Minds

18. srpna 2010 v 12:14 | Patty |  Seriály
Přínáším info o mém dalším oblíbeném seriálu - Criminal Minds (Myšlenky zločince).
Můj názor? Skvělý kriminální seriál s perfektním obsazením. Opravdu každá postava má svůj specifický charakter a bez nich by to nebylo ono. Zda-li už se jedná o Garciu či o Dereka :) Když jsem tenhle seriál viděla poprvní, byl mi sympatický jenom Aaron, teď jsou mými favority úplně všichni :)


Info:
Seriál Myšlenky zločince, vypráví o elitním týmu analytiků FBI, kteří sestavují osobnostní profily masových vrahů a snaží se proniknout do jejich temné a komplikované mysli, aby předešli dalším vražedným útokům.

Jakmile se ukáže, že kriminální případ by se mohl týkat masového vraha, FBI se ihned obrátí na jednotku Behavioral Analysis Unit v Quanticu. Zatímco řadoví detektivové při vyšetřování zločinu hledají důkazy a usvědčující materiály, tento tým zkoumá způsob chování a myšlení zločinců, aby se zúžil počet podezřelých. Jsou to lovci, kteří postupují z nitra napovrch - nezabývají se zkoumáním důkazů v laboratoři, ale studují chování podezřelých nejen v souvislosti se spáchaným činem, ale také tam, kde žijí a pracují. Proto, aby odhalili způsob, jakým přemýšlejí.

Český název: Myšlenky zločince
Původní název: Criminal Minds
Země natáčení: Kanada / USA
Roky natáčení: 2005-????
Průměrná délka jednoho dílu: 50 minut
Žánr: Krimi, Drama, Thriller

http://csi-4ever.blog.cz


Information

16. srpna 2010 v 21:03 | Patty |  News
Taaaakže, pro informaci :) Do VGS se přihlásilo šest lidí + jedna holčina, která to ještě neví jistě. Tím chci říct, že soutěž se konat bude a myslím, že bych sem první zadání mohla dát už začátkem příštího týdne :) Jsem hrozně ráda a moc bych vám za to chtěla poděkovat, vážně jste mě potěšili :)

A ještě přináším jednu krásnou písničku, kterou bych dokázala poslouchat od rána do večera, seriously :)

B.o.B ft. Hayley Williams - Airplanes
VGS + přihláška

14. srpna 2010 v 16:05 | Patty |  Others
Taaak jsem se rozhodla :) Hrozně ráda bych uspořádala VGS, ale bojím se faktu, že se nikdo nepřihlásí..Proto sem dávám přihlášku a byla bych hrozně ráda, kdyby se někdo zapojil.
http://csi-4ever.blog.cz
Potřebuju nejméně šest lidí, pokud bude míň, soutěž se bohužel konat nebude. Ještě zatím nemám promyšlené jak budu hodnotit - jestli bude vypadávat jeden člověk v každém kole, nebo budou kola na body. Uvidíme. Soutěž by obnášela různou grafiku - od wallpaperů, přes bannery až po ikonky. Na každý úkol byste měli 1-2 týdny podle toho, o co by šlo. Pokud by někdo nebyl schopný odevzdat, stačilo by napsat a já bych určitě vyhověla s posunutím datumu odevzdání.

Pokud máte zájem, napište prosím do komentářů:

1) přezdívku..
2) adresu vašeho blogu
3) jaký grafický program používáte..

Předem děkuju :)
~Patty~


Wallpapers [1]

12. srpna 2010 v 20:30 | Patty |  My Graphics
Přináším pár wallpaperů s různou tématikou. Doufám, že se budou líbit :)
[btw, zítra jdu na kafé s jednou super holčinou, kterou jsem poznala právě na blogu, ani nevíte, jak se těším :)]

Přeji hezký večer a jelikož mají dneska "padat hvězdy", tak ať vám vyjdou všechna vaše přání :)

~Patty~


1) Ashley Benson (aka Hanna from "Pretty Little Liars")
http://csi-4ever.blog.cz

2) Billie Piper (aka Rose Tyler from "Doctor Who")
http://csi-4ever.blog.cz

3) Jessica Alba
http://csi-4ever.blog.cz
Law & Order: Special Victims Unit

9. srpna 2010 v 20:04 | Patty |  Seriály
Seriál, který můžu všem doporučit. Neviděla jsem všechny díly, ale ty, které jsem zkoukla, stály za to. Zvláště dvojice Olivia/Elliot. Dokonce mě tahle dvojice inspirovala natolik, že už dělám na videu :)
http://csi-4ever.blog.cz

Český název: Zákon a pořádek: Útvar pro zvláštní oběti
Původní název: Law & Order: Special Victims Unit
Země natáčení: USA
Roky natáčení: 1999-????
Průměrná délka jednoho dílu: 60 minut
Žánr: Krimi/Drama/Mysteriozní

Obsah:

Spin-off jednoho z nejdelších a nejúspěšnějších krimiseriálů nejen společnosti NBC - Law & Order. Myšlenka původního seriálu, tedy rovnocenné rozdělení dílu na "část detektivní" a "část soudní", se posouvá ve prospěch práce vyšetřovatelů, i když divák si užije i charizmatických státních zástupců. Special Victims Unit neboli Útvar Pro Zvláštní Oběti je zvláštní oddělení NYPD, které se zabývá řešením případů násilných trestných činů se sexuálním motivem. V Law & Order: SVU ale nejsou hlavní zločiny ani jejich pachatelé. Jsou to muži a ženy s odznakem, kteří se snaží žít své normální životy a chránit svoje blízké před zvěrstvy, která vidí při své práci dnes a denně.

Právě práce s postavami a kvalitní scénáře vynesly tomuto seriálu řadu ocenění, z nichž nejprestižnější jsou Zlatý Glóbus a Emmy pro představitelku detektiva Olivie Bensonové, herečku Marisku Hargitay, která nezůstává nic dlužna proslulosti své matky, Jayne Mansfieldové


Finally home + question :)

7. srpna 2010 v 11:35 | Patty
Taaaak a jsem doma :) Konečně :) Nee, že by se mi v Praze nelíbilo, ba naopak, ale doma je doma :) Musím však říct, že jsem si to naprosto parádně užila. Každý den nějaký program. Například v úterý jsme zavítaly do Aquapalace (absolutně doporučuju těm, kteří tam nikdy nebyli :D zvláště vlnobití, odkud mám sedřenou zadní část těla a v neposlední řadě divokou řeku, díky které mám modřiny snad úplně všude :D). Ve středu jsme byly na Pražském hradě - výstavě Cartiera, z které jsem odcházela nadšená a naprosto unešená všemi vystavenými šperky. Myslím, že už vím, na co si začnu šetřit :D Neee, dělám si legraci, neboť výstava, kde bylo kolem 360 šperků se cenově pohybovala v několika miliardách. Takže další věc, kterou mohu naprosto doporučit a jako třešinka na dortu je vážně dost hezká ochranka :D. Večer jsme ještě stihly letní divadlo na Vyšehradě - Dámská šatna. Řekla bych, že to bylo jedno z nejlepších divadelních představení vůbec :) Další dny a volné hodiny jsme samozřejmě strávily v obchodních centrech, kavárnách či památkách :) Co se mi třeba líbilo nejvíc, byla úžasná noční procházka po Karlově Mostě, odkud byl překrásný pohled na celou Prahu. No a teď už se konečně přestanu rozplývat :)

PS: Mám na vás dotaz! Vím, že grafickou soutěž teď pořádá Kathy, že ji taky měla Ionel, ale chtěla bych se zeptat, pokud uspořádám nějakou VGS (protože mě grafika moc baví a taky o téhle soutěži už přemýšlím více než rok), jestli se někdo přihlásí. Kdyžtak zanechte komentář. Beru, že třeba nemáte čas, nebo že grafika vám nejde (i když si myslím, že zkusit by se mělo všechno), ale byla bych neuvěřitelně ráda, kdybyste se zúčastnili, nebo předběžně napsali kladný komentář :)

To by bylo asi z mé strany všechno!
http://csi-4ever.blog.cz
Přeji příjemný zbytek víkendu :)

~Patty~

Praha, Prag, Prague

1. srpna 2010 v 22:20 | Patty |  My diary
Taaakže se s vámi na "dlouhých" pět nebo šest dní loučím :) Jedu s kámoškou do Prahy a nesmírně se těším :) Určitě to tady beze mě přežijete :) Články přednastavovat nebudu, protože mi po dnešku nezbyl žádný čas :D Teď jsem dojela z Brna, sbalila se a ráno vstávám už ve tři :)

Mějte se tu všichni krásně a užívejte prázdnin :)
PS:tuhle krásnou písničku právě poslouchám, tak vám ji sem dávám :) Miluju Within Temptation :)


~Patty~