Září 2010

Seriály, seriály a seriály :))

28. září 2010 v 12:21 | Patty |  My diary
Tak, konečně máme v týdnu nějaké volno :) Upřímně závidím těm, kteří ho měli i včera a nemuseli se štvát do školy v takovém hnusném počasí :( Nicméně tohle není téma, které jsem si pro článek zvolila :)

Tématem jsou seriály - spíše premiérové díly nových řad :)
Já už jsem viděla téměř všechny, na které jsem měla spadeno! Takže začneme popořádku :)

Castle
http://csi-4ever.blog.cz
První díl byl pro mě jedním z největších překvapení všech prvních epizod. A myslím to naprosto vážně. Kate a Rick mi vážně chyběli a opět nezklamali :) Kate vypadá s delšími vlasy kouzelně a Rick je stejný zmatenec a komik jako v prvních dvou řadách :D Kdo jste tento seriál ještě neviděli, měli byste okamžitě začít :) Absolutně doporučuju :)

Glee
http://csi-4ever.blog.cz
No tak co dodat k seriálu Glee, který je propleten nejúžasnějšími písničkami, skvělými lidmi a perfektními zpěváky? :) Tohle asi hovoří za vše! "Empire State of Mind", "Billionaire" a "Telephone" mě totálně odrovnaly :) Speciálně se mi líbí nová vizáž Rachel, staronová roztleskávačka Quinn (moje nejoblíbenější postava z Glee vůbec) a celkově se už moc těším na další díl :)

Criminal Minds
http://csi-4ever.blog.cz
Ok, byl to dobrý díl, ale nemůžu říct, že "úžasný" jako u ostatních. Popravdě mě nijak moc nenadchl, ať jsem se snažila sebevíc. Ještě při představě, že JJ vypadá v novém díle naprosto úchvatně a zanedlouho nás ze seriálu opustí. Co se mi na prvním díle líbilo nejvíc?? JJ jako vyjednávač a objetí Dereka s holčičkou..

CSI:NY
http://csi-4ever.blog.cz
Konečně jsem včera mohla vidět nový díl CSI:NY i s titulky a?? Teď mě klidně ukamenujte, ale nová tvář v podání Sely Ward je naprosto úžasná. Ne, vážně si nedělám legraci a musím říct, že mi Stella vůbec neschází. Vůbec. Možná to bude tím, že nebyla mou "nejoblíbenější" postavou v NY :D Strašně se mi líbí, jak dokáže přivádět Adama k šílenství :D Myslím, že se tohle scénaristům podařilo na jedničku :) Zvláště s Macem vypadají dost dobře :D Co se mi však vůůůůbec nelíbilo byl Don..Nechápu, jak může mít na hlavě něco tak hrozného. Vypadá jako idiot, bez urážky. Snad do příštích dílů dostane rozum!!

The Vampire Diaries
http://csi-4ever.blog.cz
Vzhledem k tomu, že už jsem viděla třetí díl, tak se nejedná o premiérový "první díl", přesto jsem z TVD nadšená :) Zvláště se mi líbí Caroline jako upír, je mi líto Damona, a i když nenávidím Katherine, tak je mou oblíbenou postavou :D

Hellcats
http://csi-4ever.blog.cz
Nový seriál, který se objevil na televizních obrazovkách nedávnou a já jsem měla tu možnost se o něm dozvědět díky Týnce a jedné holčině z Twitteru. Pokud máte rádi roztleskávačky, nové písničky a tanec, určitě se na Hellcats kuknětě :)

Bones
http://csi-4ever.blog.cz
Zatím nemůžu posoudit, protože se na první díl chystám právě dnes :D Doufám, že bude stát za to :)


Emily Deschanel se vdala

26. září 2010 v 10:26 | Patty |  News
http://csi-4ever.blog.cz
Ani nevím, proč zveřejňuji tenhle článek, ale docela mě tahle novinka překvapila :) Vůbec jsem nevěděla, že by se o něčem takovém spekulovalo :)

Actress Emily Deschanel,33, and writer-actor David Hornsby tied the knot in a quiet evening ceremony in front of family and friends in the Pacific Palisades area of Los Angeles on Saturday, her rep confirms to PEOPLE.

Deschanel is currently starring in the sixth season of Bones, while Hornsby is best known for his work on FX's It's Always Sunny in Philadelphia.

Nicméně přeji Em jen to nejlepší :))

Titulek :D

18. září 2010 v 19:33 | Patty |  My diary
Achjo, už ani "název" článku nejsem schopná vymyslet :D Jde to se mnou z kopce :D Mimochodem, při představě, že pozítří jdu do školy = jsem už jedním krokem v blázinci a myslím to naprosto vážně :D Já chci vrátit čas - třeba do června nebo července, to by byla paráda :D

Nicméně by vás určitě zajímalo, o čem tenhle článek bude a ne moje bědování, že? :)
Chtěla jsem se zeptat, jestli taky máte "bláznivé" zářijové období, kdy se nemůžete dočkat na všechny premiéry svých oblíbených seriálů :D Popravdě, já ANO :D Přepočítávám dny, hodiny a minuty, než mi konečně půjde nová řada každého mého milovaného seriálu.

Když to vezmu popořadě - The Vampire Diaries = 2x01 byl podle mě nejlepší díl vůbec, 2x02 už trochu pokulhávalo, ale pořád to mělo něco do sebe. Příští týden na mě čekají nové řady: Castle - 20.9.,  Glee - 21.9., Criminal Minds - 22.9, Bones - 23.9., Grey's Anatomy - 23.9., CSI:New York - 24.9. :D možná jsem něco poblbla, ale píšu to z hlavy :D toť k mému "SERIÁLOVÉMU" šílenství :D

Tak po dlouhé době (a zřejmě asi na dlouhou dobu) se zase loučím :)
Užijte si zbytek víkendu :)

[PS: nový design stojí za houby, ale na tom předešlém mi přišla ta barva strašně depresivní :D slibuju, že brzy udělám nějaký nový, protože tenhle dopadl úplně jinak, než jsem si přála]

~Patty~VGS - 2.kolo - zadání

13. září 2010 v 20:26 | Patty |  Others
http://csi-4ever.blog.cz
Omlouvám se za minimální aktivitu, ale naprosto nestíííhám :)

Takže minulé kolo byla tvorba ikonek, teď po vás chci WALLPAPER o velikosti 1280x800.
Nepřidávám žádné obrázky, teď pouze jen a jen na vás, koho si zvolíte :) Ovšem jedno omezení tu je - musíte si vybrat photoshoot svého oblíbeného herce/herečky, zpěváka/zpěvačky, prostě toho, koho máte rádi a který vás víceméně vystihuje :)

Doufám, že zadání nezní příšerně :)

Datum odevzdání: 27.9.2010 (máte na to dva týdny a pokud nebudete stíhat, stačí napsat, budu vás naprosto chápat a termín prodloužím :))

Přeji příjemnou zábavu a už teď se těším na vaše dílka :))

~Patty~

VGS - 1.kolo - vyhodnocení

8. září 2010 v 20:13 | Patty |  Others
Já vím, slíbila jsem vyhodnocení v pondělí, ale pořád jsem čekala na ty dvě holčiny, které měly poslat ikonky, ale vůbec se neozvaly.. No nevadí.. Na jednu stranu jsem naštvaná, protože stačilo zanechat komentář, že "nemám čas" nebo "nechce se mi", na druhou je mi to vcelku jedno.

Tohle kolo bylo pro mě opravdu těžké. Tolik krásných ikonek a teď si mezi nimi vybírejte a dávejte body :)) Nicméně znovu chci upozornit, že s mým názorem může většina nesouhlasit, ale s tím já bohužel nic neudělám. Každý máme jiný vkus a jiné nároky na ikonky.

Začneme popořadě:

1) Jane
www.januskka.blog.cz

Tak tvé ikonky mě hrozně překvapily, opravdu :)
 Moc se mi líbí ta jednoduchost, elegance, žádná přeplácanost. Zvolila jsi perfektní text, který tomu dodal to "kouzlo". Opravdu nádhera :)
Body 9/10
JaneEverything is okay :)

4. září 2010 v 17:37 | Patty |  My diary
Takže se tu znovu pěkně hlásím :) Notebook je opravený (už od včerejška), nic smazáno není a všechno je tak, jak má být :)) Ani nevíte, jaký kámen mi spadl ze srdce!! Popravdě, kdyby se to smazalo, myslím, že už bych nic znovu nestahovala..

Ohledně VGS..Ikonky mi došly téměř od všech, ale už šestý den čekám ještě na dvě holčiny..Počkám ještě maximálně do zítra nebo do pondělí večer, kdy bude vyhodnocení..Slibuju. Doufám, že se na mě ostatní soutěžící nezlobí :))

A jak se jinak máte? Co vaše první školní dny? Já jdu do školy až 20.9., tak si stále užívám volna a pohody..Všichni mi závidí až tak pozdní začátek školy, ale já bych klidně šla hned 1.září, jen kdybych mohla mít podzimní a jarní prázdniny + nemusela končit s některýma zkouškama až v polovině či koncem července :D Ale to už jsem se zase rozpovídala :))

Co mi dneska neuvěřitelně zvedlo náladu byl fakt, že mi YouTube poprvé uznal nahrané video s Bones :) Pokaždé bylo zablokováno skrz stupidní FOX Copyright, grr...Ale neodvážila jsem se ho nahrát na hlavní účet..Když už máte dvě upomínky a třetí znamená smazání účtu, tak se fakt bojíte :D:D
Nicméně je to strašně jednoduché video, ale doufám, že se bude líbit :))

Přeji hezký zbytek víkendu!!
~Patty~

*watch in 720p - HD*